Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Opaska na oczy do spania – po co?

Opaska na oczy do spania – po co?

  No jak to po co… po to, aby się w końcu wyspać 🙂 Są tacy, co ledwo przyłożą głowę do poduszki i już są w ramionach Morfeusza, ale to chyba rzadkość. Trzeba sobie wobec tego nieco pomóc i opaska na oczy do spania ma nam to zadanie ułatwić.

  Opaska na oczy zasłania przed światłem

  Najważniejszą funkcją jedwabnych opasek na oczy jest to, że nie dopuszczają do oka światła. Małe oszustwo mózgu nie zaszkodzi, prawda? 🙂 Szczególnie przydaje się wtedy, gdy jest lato i zaczyna świtać już od godziny 4 nad ranem, a chciałoby się jeszcze parę godzin pospać. Opaski z Krawate Kimono posiadają parę cienkich warstw które sprawiają, że światło jest bardzo fajnie blokowane.

  Opaska do spania w podróży

  Kto zapomniał swojej opaski na oczy dla spania w podróż, ten wie, jaka to strata. Jak raz to zrobisz, to już będziesz chciał/chciała na zawsze ją ze sobą mieć w samolocie czy samochodzie. Jak to działa? Pozwala nam zbudować w podróży możliwe do normalnych warunki do spania. No bo wiesz… jak ciemno i potulnie, to się spać chce, nie? 😀 Poza tym pozwala nam trochę odciąż bodźce. Dla niektórych latanie samolotem lub sypianie w obcych lokalizacjach jest dość stresujące. Czasem warto troszkę się wyłączyć dla tzw. „świętego spokoju” i opaska z Krawate Kimono może temu świetnie służyć.

  Opaska na oczy do spania na zmarszczki

  A bardziej na ich brak! No dobra… nie da się zatrzymać procesów starzenia, ale zdecydowanie można im trochę poprzeszkadzać traktując swoją skórę dobrze. Jedwabna powłoka opaski do spania jest o wiele łagodniejsza dla skóry Twoich oczu niż przeciętna poszewka. Struktura jedwabiu sprawia, że po nocy w opasce nie mamy odcisków od poduszki, dodatkowo jedwab jest antyseptyczny co też pomoże nam zachować skórę w lepszej kondycji.

  Relaks jest ważny!

  Świetną funkcją jedwabnej maski do spania jest też po prostu to, że łatwiej jest nam się w niej zrelaksować, nawet w środku dnia. Możesz odejść od komputera i a 10 minut w niej posiedzieć w celu odpoczynku Twoich oczu. Medytacja w opasce również jest świetnym pomysłem. Alternatywnie możesz użyć relaksacyjnego woreczka z lawendą i gorczycą, którą znajdziesz w naszym sklepie.

  Więcej info o opaskach na oczy do spania oraz nasze wzory znajdziesz na naszym fejsbuku oraz insta 🙂 Wpadnij,obserwuj nas 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *