Przejdź do treści
Strona główna » Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne

Chętnie przyjmujemy zamówienia indywidualne. Jeżeli masz jakieś preferencje dotyczące kolorystyki zestawu/gumki/opaski – napisz do nas. Rzucimy okiem, czy wśród naszych zapasów jedwabnych krawatów jest to, czego szukasz. Jeżeli stwierdzisz, że “to jest to” – wyślemy Ci produkt bezpośrednio, nie pokazując go nawet światu (chyba, że chcesz/pozwolisz!). Jeżeli aktualnie nie będzie tego czego szukasz, to możesz być pewien, że jeżeli w nasze łapska trafi coś, co może Ci się spodobać – od razu dostaniesz o tym znaka.

Cena produktów indywidualnych jest taka sama, jak ceny produktów w sklepie. Nooo chyba, że wycudujesz coś naprawdę specyficznego.

Opcja szalenie przydatna w następujących wypadkach:

jeżeli pragniesz mieć parę gumek z tego samego krawata. Z jednego krawata jesteśmy w stanie uszyć 3-4 sztuki gumeczek.
jeżeli wiesz, że Twoja opaska na oczy wymaga dłuższej gumki/większych gabarytów (opcja często wybierana przez mężczyzn)
jeżeli chcesz mieć zestaw w danym kolorze i żadnym innym (bo na przykład właśnie masz fazę na butelkową zieleń, a z asortyment w sklepie nie spełnia Twojego marzenia)
masz ekscentryczny gust i jesteś pewien/pewna, że potrzebujesz czegoś krejzi (opaska z diabłem tasmańskich, misie ćwiczące kalistenikę – normalna akcja).
jeżeli marzysz o zestawie dla dwóch osób w tym samym kolorze. To rzadkość, ale zdarzają się krawaty z których możemy uszyć taki komplet. Zobaczymy co da się zrobić.

Napisz do nas maila na adres sklep@krawatekimono.pl, przez messenger na Facebooku lub wrzuć wiadomość do naszej skrzynki na Instagramie.